<%@LANGUAGE="JAVASCRIPT" CODEPAGE="65001"%> Erka Finanz - Hizmetlerimiz
Ana Sayfa  |  Partner Log-in

Hizmetlerimiz

25 yil
Hizmetlerimiz

Siz de yararlanın!

Almanya'nın en önde gelen finans kuruluşlarıyla işbirliği içinde olan  ERKA Finanz,  size konut finansmanı, yapi tasarrufu, özel ihtiyaç kredisi, her türlü sigorta ve yatırım araçları gibi  finans ürünlerini tek elden sunabilmekte, yani A'dan Z'ye komple hizmet vermektedir.

Yapı Tasarrufu

İster şimdi, ister gelecekte ev sahibi olmayı düşünüyor iseniz yapı tasarrufu ( Bausparen ) hesabınızla her zaman kazançlısınız. Çünkü, Devlet "yapı tasarrufu"nu özellikle güçlü biçimde destekliyor.

Konut Finansmanı

Ömür boyu yüzbinlerce Euro'yu kiraya vereceğinize, rahatlıkla bir apartman dairesi veya hatta ev alabilir, kira yerine kendi evinizin taksidini ödersiniz. Evsahibi olmanın rahatlığı, huzuru, keyfini yaşamak istiyorsanız vakit kaybetmeden bize danışın.

Tüketici Kredisi

Görkemli bir düğün, rüya gibi bir tatil, yeni bir araba veya evinize şık mobilya... ERKA Finanz size her türlü özel  ihtiyacınız için de kredi hizmeti sunar.

Özel Emeklilik

Uzun seneler çalışıp çabaladıktan sonra kimseye muhtaç olmadan yaşamak, hayatın tadını çıkarmak, torunlarınızla oynaşarak keyif çatmak istiyorsanız yaşlılığınızı şimdiden garantiye alın.

Her Türlü Sigorta

ERKA Finanz, sahip olduğu „bağımsız sigorta aracısı“ statüsü sayesinde, her türlü sigorta konusunda size en uygun ve cazip seçenekleri önerir.

Bankacılık Hizmetleri

ERKA Finanz, birlikte çalıştığı Banka´larin Girokonto (Online-Banking), Banka Kartı, Kredi Kartı ve Vadeli Hesaplar gibi ürünlerinden sizin de yararlanmanızı sağlar.